GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Stekfat 7748148
nr 774 8148
Stekfat
Kina, 1700-/1800-tal, längd: 38
Kondition: mindre nagg
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 27 augusti 2012
kl 18:10:03
500 kr
550 kr
800 kr
650 kr
800 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
Stekfat
Kondition: mindre nagg
nr 774 8148
Stekfat
Kondition: mindre nagg
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.200 kr |
måndag 27 augusti 2012 |